| Názov školy | Stredná odborná škola elektrotechnická, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| sekretariat@soselektro-sp.vucpo.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 226
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 23 | |
| I.E | 11 | |
| I.S | 20 | |
| II.A | 30 | |
| II.S | 12 | |
| III.A | 32 | |
| III.B | 31 | |
| III.E | 7 | |
| IV.A | 25 | |
| IV.B | 31 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | CIS | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ESP | ELZ | ELE | ETS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,09 | 2,3 | 1,83 | ||||||||||||
| I.E | |||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| II.A | 2,8 | 2,33 | 2,87 | ||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.A | 3,05 | 1,87 | 2,78 | 2,66 | |||||||||||
| III.B | 1,75 | 1,6 | 2,61 | 1,87 | |||||||||||
| III.E | 3,57 | ||||||||||||||
| IV.A | 2,42 | 2 | 2,68 | ||||||||||||
| IV.B | 1,89 | 1,29 | 2,32 |
| Trieda | EOT | ELM | ELM1 | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,52 | 2,35 | 1,74 | 2,52 | |||||||||||
| I.E | 2,45 | ||||||||||||||
| I.S | 2,75 | ||||||||||||||
| II.A | 2,57 | 2,7 | 2,87 | ||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.A | 2,53 | 2,73 | 3,05 | ||||||||||||
| III.B | 1,45 | 2 | 1,75 | ||||||||||||
| III.E | 3,57 | ||||||||||||||
| IV.A | 2,08 | 2,17 | |||||||||||||
| IV.B | 2,55 | 2,22 |
| Trieda | NAV | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | SWW | REE | ROO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,43 | 1,91 | |||||||||||||
| I.E | 2,55 | 1 | 2,73 | ||||||||||||
| I.S | 2,7 | ||||||||||||||
| II.A | 2,43 | 2,17 | |||||||||||||
| II.S | 1 | 2,17 | |||||||||||||
| III.A | 2,64 | 1,78 | 2,81 | ||||||||||||
| III.B | 1 | 1,42 | 2,52 | ||||||||||||
| III.E | 3,14 | 3,57 | |||||||||||||
| IV.A | 1,76 | 2,72 | 2,4 | ||||||||||||
| IV.B | 1,81 | 2,77 | 2 |
| Trieda | SIZ | SJL | Spr | STV | STR | SUP | ŠPH | TCK | HWW | TEC | TEL | TET | TPS | TSV | TEV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,65 | 1 | 2,3 | ||||||||||||
| I.E | 2 | ||||||||||||||
| I.S | 2,8 | 3,25 | |||||||||||||
| II.A | 3,03 | 1 | |||||||||||||
| II.S | 2,67 | 3,33 | |||||||||||||
| III.A | 3,09 | 1 | 2,47 | ||||||||||||
| III.B | 2,5 | 1 | 2,1 | ||||||||||||
| III.E | 1,86 | ||||||||||||||
| IV.A | 2,5 | 1 | 1,81 | ||||||||||||
| IV.B | 2,89 | 1,13 | 1,94 |
| Trieda | TČOZ | VYT | VEE | ZAK | ZEN | ZAE |
|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,09 | 3,04 | ||||
| I.E | 3,18 | |||||
| I.S | ||||||
| II.A | 2,57 | 3,03 | ||||
| II.S | ||||||
| III.A | ||||||
| III.B | ||||||
| III.E | 3,43 | |||||
| IV.A | ||||||
| IV.B |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 23 | 3 | 3 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.E | 11 | 2 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 20 | 1 | 1 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.A | 30 | 4 | 3 | 20 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.S | 12 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.A | 32 | 8 | 2 | 20 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.B | 31 | 2 | 15 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.E | 7 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.A | 25 | 1 | 7 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| IV.B | 31 | 4 | 14 | 12 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 23 | 2539 | 110,39 | 2539 | 110,39 | 0 | 0,00 |
| I.E | 11 | 1045 | 95,00 | 1045 | 95,00 | 0 | 0,00 |
| I.S | 20 | 1999 | 99,95 | 1999 | 99,95 | 0 | 0,00 |
| II.A | 30 | 2536 | 84,53 | 2526 | 84,20 | 10 | 0,33 |
| II.S | 12 | 1198 | 99,83 | 1198 | 99,83 | 0 | 0,00 |
| III.A | 32 | 1002 | 31,31 | 992 | 31,00 | 10 | 0,31 |
| III.B | 31 | 326 | 10,52 | 326 | 10,52 | 0 | 0,00 |
| III.E | 7 | 884 | 126,29 | 884 | 126,29 | 0 | 0,00 |
| IV.A | 25 | 1419 | 54,58 | 1418 | 54,54 | 1 | 0,04 |
| IV.B | 31 | 1862 | 60,06 | 1643 | 53,00 | 219 | 7,06 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 31 | (31/0) | 5 | 7 | 12 | 7 | 2,68 | 31 | |||||
| Praktická časť odbornej zložky | 55 | (55/0) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 31 | (31/0) | 1 | 14 | 12 | 4 | 2,61 | 31 | ||||||
| Teoretická časť odbornej zložky | 55 | (55/0) | 4 | 21 | 28 | 2 | 2,51 | 55 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 55 | (55/0) | 11 | 33 | 11 | 2,00 | 55 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| I.E | 2683 H elektromechanik | silnoprúdová technika |
| I.S | 2478 F strojárska výroba | |
| II.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| II.S | 2478 F strojárska výroba | |
| III.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.B | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.E | 2683 H elektromechanik | silnoprúdová technika |
| IV.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| IV.B | 2697 K mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 27. júna 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage