| Názov školy | Stredná odborná škola elektrotechnická, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| skola@zssstrop.edu.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 214
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 21 | |
| I.E | 5 | |
| I.S | 14 | |
| II.A | 21 | |
| II.E | 10 | |
| II.S | 7 | |
| III.A | 27 | |
| III.B | 31 | |
| IV.A | 24 | |
| IV.B | 30 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | CIS | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ESP | ELZ | ELE | ETS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 3,09 | 2,83 | 2,22 | ||||||||||||
| I.E | |||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| II.A | 3,45 | 2,55 | 3,48 | ||||||||||||
| II.E | 3,1 | ||||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.A | 3,33 | 3,35 | 2,85 | ||||||||||||
| III.B | 2,56 | 2,65 | 2,29 | ||||||||||||
| IV.A | 3,25 | 1,71 | 3,13 | ||||||||||||
| IV.B | 2,58 | 1,5 | 2,3 |
| Trieda | ETM | ELM | ELM1 | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,7 | 2,39 | 2 | 2,96 | |||||||||||
| I.E | 3,67 | ||||||||||||||
| I.S | 2,71 | ||||||||||||||
| II.A | 2,3 | 3,4 | 3,4 | ||||||||||||
| II.E | 2 | ||||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.A | 2,58 | 1,5 | 2,88 | ||||||||||||
| III.B | 2,16 | 2,11 | 2,78 | ||||||||||||
| IV.A | 3 | 3,13 | |||||||||||||
| IV.B | 2,57 | 2,42 |
| Trieda | NAV | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | PVP | REE | ROO |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,52 | 2,22 | |||||||||||||
| I.E | 3 | 2,33 | 3,17 | ||||||||||||
| I.S | 2,5 | ||||||||||||||
| II.A | 2,45 | 2,84 | |||||||||||||
| II.E | 2,1 | 3 | 3 | ||||||||||||
| II.S | 2 | 2 | |||||||||||||
| III.A | 1,63 | 2,08 | 2,73 | ||||||||||||
| III.B | 1 | 1,87 | 2,81 | ||||||||||||
| IV.A | 2,79 | 3,46 | 3,04 | ||||||||||||
| IV.B | 2,13 | 3,1 | 2,5 |
| Trieda | SIZ | SJL | Spr | STV | STR | SUP | ŠPH | TCK | TVP | TEC | TEL | TET | TPS | TSV | TEV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,96 | 1 | 3,3 | 1,36 | |||||||||||
| I.E | 3,5 | ||||||||||||||
| I.S | 1,86 | 3,14 | |||||||||||||
| II.A | 3,5 | 1,04 | 1,8 | ||||||||||||
| II.E | 3,1 | ||||||||||||||
| II.S | 2,8 | 2,88 | |||||||||||||
| III.A | 2,96 | 1 | 2 | 1 | |||||||||||
| III.B | 2,56 | 1,13 | 1,58 | 1 | |||||||||||
| IV.A | 3,21 | 1 | 2,58 | ||||||||||||
| IV.B | 2,83 | 1 | 2,3 |
| Trieda | TČOZ | VYT | VEE | ZAK | ZEN | ZAE |
|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,7 | 2,91 | ||||
| I.E | 3,67 | |||||
| I.S | ||||||
| II.A | 3,16 | 3,52 | ||||
| II.E | ||||||
| II.S | ||||||
| III.A | ||||||
| III.B | ||||||
| IV.A | ||||||
| IV.B |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 21 | 2 | 3 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.E | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 14 | 2 | 3 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.A | 21 | 0 | 3 | 18 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| II.E | 10 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.S | 7 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.A | 27 | 1 | 3 | 22 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| III.B | 31 | 1 | 13 | 17 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| IV.A | 24 | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.B | 30 | 3 | 2 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 21 | 2614 | 124,48 | 2614 | 124,48 | 0 | 0,00 |
| I.E | 5 | 915 | 183,00 | 915 | 183,00 | 0 | 0,00 |
| I.S | 14 | 1616 | 115,43 | 1616 | 115,43 | 0 | 0,00 |
| II.A | 21 | 1248 | 59,43 | 1228 | 58,48 | 20 | 0,95 |
| II.E | 10 | 1990 | 199,00 | 1990 | 199,00 | 0 | 0,00 |
| II.S | 7 | 694 | 99,14 | 694 | 99,14 | 0 | 0,00 |
| III.A | 27 | 1830 | 67,78 | 1829 | 67,74 | 1 | 0,04 |
| III.B | 31 | 2154 | 69,48 | 2052 | 66,19 | 102 | 3,29 |
| IV.A | 24 | 1292 | 53,83 | 1252 | 52,17 | 40 | 1,67 |
| IV.B | 30 | 1575 | 52,50 | 1566 | 52,20 | 9 | 0,30 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 35 | (30/5) | 57,00% | 34 | 52,35% | 34 | 6 | 9 | 6 | 14 | 2,80 | 35 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 53 | (47/6) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 35 | (30/5) | 38,05% | 35 | 62,69% | 35 | 7 | 13 | 15 | 2,23 | 35 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 53 | (47/6) | 4 | 15 | 30 | 4 | 2,64 | 53 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 53 | (47/6) | 6 | 10 | 36 | 1 | 2,60 | 53 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| I.E | 2683 H elektromechanik | silnoprúdová technika |
| I.S | 2478 F strojárska výroba | |
| II.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| II.E | 2683 H elektromechanik | silnoprúdová technika |
| II.S | 2478 F strojárska výroba | |
| III.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.B | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| IV.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| IV.B | 2697 K mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2018/2019 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2018/2019, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Arduino – základy programovania | 0 | Bc. Ľuboš Šurin | |
| Basketbalový | 0 | ||
| Fun with English | 0 | Mgr. Zuzana Soóšová | |
| Futbalový | 0 | ||
| Kreatívna slovenčina | 0 | PaedDr. Jitka Lehotská | |
| Krúžok práce na kovoobrábacích strojoch | 0 | Bc. Albert Vaško | |
| Mikroelektronika | 0 | ||
| Práca s internetom | 0 | ||
| Volejbalový | 0 | ||
| Zábavná elektronika | 0 | Bc. Stanislav Čakurda | |
| Zábavná informatika | 0 | Ing. Peter Stenčík | |
| Základy plávania | 0 |
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 2. júna 2020
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage