| Názov školy | Stredná odborná škola elektrotechnická, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| skola@zssstrop.edu.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 210
Počet tried: 10
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 21 | |
| I.E | 4 | |
| I.S | 11 | |
| II.A | 19 | |
| III.A | 28 | |
| III.B | 27 | |
| III.C | 28 | |
| IV.A | 10 | |
| IV.B | 23 | |
| IV.C | 26 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | ČST | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ELZ | ELE | ETS | ETM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,76 | 1,71 | 2,14 | 1,86 | |||||||||||
| I.E | |||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| II.A | 3 | 1,84 | 2,32 | ||||||||||||
| III.A | 3,32 | 2,68 | 2,75 | ||||||||||||
| III.B | 3,11 | 2,85 | 2,7 | ||||||||||||
| III.C | 3,21 | 2,79 | 2,61 | ||||||||||||
| IV.A | 3,11 | 1,9 | 2,8 | ||||||||||||
| IV.B | 3,65 | 2,13 | 2,83 | ||||||||||||
| IV.C | 3,61 | 2,54 | 2,92 |
| Trieda | ELM | ELM1 | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ | NAV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,71 | 2,57 | 2,9 | ||||||||||||
| I.E | 1,14 | ||||||||||||||
| I.S | 1,73 | ||||||||||||||
| II.A | 1,42 | 2,68 | 2,16 | ||||||||||||
| III.A | 3 | 2,14 | 3,29 | ||||||||||||
| III.B | 1,44 | 2,78 | |||||||||||||
| III.C | 3,29 | 1,79 | 3,32 | ||||||||||||
| IV.A | 2,6 | 2 | 1,6 | ||||||||||||
| IV.B | 2,43 | 3,17 | |||||||||||||
| IV.C | 3,23 | 3,04 |
| Trieda | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | PVP | ROO | SIZ | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,29 | 2 | 2,57 | ||||||||||||
| I.E | 1,43 | 1,14 | 2,57 | 1,5 | |||||||||||
| I.S | 1,91 | 2,45 | |||||||||||||
| II.A | 1,26 | 2 | 3,32 | ||||||||||||
| III.A | 2 | 2,11 | 2,96 | 3,04 | 3,29 | ||||||||||
| III.B | 1,11 | 2,74 | 2,59 | 3,22 | |||||||||||
| III.C | 1,86 | 2,29 | 2,93 | 3,11 | 3,29 | ||||||||||
| IV.A | 3 | 2,8 | 1,9 | 2,9 | |||||||||||
| IV.B | 2,33 | 2,48 | 3 | 2,39 | 2,7 | ||||||||||
| IV.C | 3,33 | 2,73 | 3,08 | 2,77 | 2,77 |
| Trieda | Spr | STV | STN | SUP | ŠPH | TCK | TVP | TEC | TEL | TET | TPS | TSV | TEV | TČOZ | VYT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,24 | 3 | 1,21 | 2,76 | |||||||||||
| I.E | |||||||||||||||
| I.S | 3,73 | ||||||||||||||
| II.A | 1,32 | 1,61 | 2,47 | ||||||||||||
| III.A | 1,07 | 2,86 | 1,44 | ||||||||||||
| III.B | 1,44 | 3,15 | 1,67 | ||||||||||||
| III.C | 1,14 | 2,68 | 1,36 | ||||||||||||
| IV.A | 1,1 | 1 | 2,3 | ||||||||||||
| IV.B | 1,09 | 2,3 | |||||||||||||
| IV.C | 1 | 2,27 |
| Trieda | ZAK | ZEN | ZAE |
|---|---|---|---|
| I.A | 2,48 | ||
| I.E | 1,57 | ||
| I.S | |||
| II.A | 2,53 | ||
| III.A | |||
| III.B | |||
| III.C | |||
| IV.A | |||
| IV.B | |||
| IV.C |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 21 | 4 | 4 | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| I.E | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 11 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.A | 19 | 3 | 6 | 9 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| III.A | 28 | 2 | 2 | 21 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| III.B | 27 | 0 | 2 | 23 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 |
| III.C | 28 | 0 | 0 | 26 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| IV.A | 10 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| IV.B | 23 | 0 | 1 | 22 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| IV.C | 26 | 0 | 1 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 21 | 3169 | 150,90 | 3032 | 144,38 | 137 | 6,52 |
| I.E | 4 | 2169 | 180,75 | 2169 | 180,75 | 0 | 0,00 |
| I.S | 11 | 993 | 90,27 | 993 | 90,27 | 0 | 0,00 |
| II.A | 19 | 4059 | 213,63 | 3677 | 193,53 | 382 | 20,11 |
| III.A | 28 | 2202 | 78,64 | 1904 | 68,00 | 298 | 10,64 |
| III.B | 27 | 3277 | 121,37 | 2543 | 94,19 | 734 | 27,19 |
| III.C | 28 | 2747 | 98,11 | 2116 | 75,57 | 631 | 22,54 |
| IV.A | 10 | 1840 | 184,00 | 1805 | 180,50 | 35 | 3,50 |
| IV.B | 23 | 628 | 27,30 | 546 | 23,74 | 82 | 3,57 |
| IV.C | 26 | 1040 | 40,00 | 933 | 35,88 | 107 | 4,12 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 50 | (44/6) | 57,54% | 48 | 47,81% | 48 | 5 | 11 | 14 | 19 | 2,96 | 49 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 10 | (9/1) | 62,06% | 9 | 51,11% | 9 | 4 | 1 | 3 | 2 | 2,30 | 10 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 60 | (53/7) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 60 | (53/7) | 55,83% | 59 | 65,51% | 59 | 18 | 26 | 15 | 1,95 | 59 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 60 | (53/7) | 2 | 16 | 37 | 4 | 2,73 | 59 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 60 | (53/7) | 10 | 10 | 32 | 7 | 2,61 | 59 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| I.E | 2683 H elektromechanik | silnoprúdová technika |
| I.S | 2478 F strojárska výroba | |
| II.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.B | 2682 K mechanik počítačových sietí | |
| III.C | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| IV.A | 2675 M elektrotechnika | |
| IV.B | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| IV.C | 2697 K mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2016/2017 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2016/2017, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Basketbalový | 0 | ||
| Futbalový | 0 | ||
| Mikroelektronika | 0 | ||
| Práca s internetom | 0 | ||
| Volejbalový | 0 | ||
| Základy plávania | 0 |
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 29. júna 2018
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage