| Názov školy | Stredná odborná škola elektrotechnická, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| skola@zssstrop.edu.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 172
Počet tried: 8
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 20 | |
| I.B | 13 | |
| II.A | 10 | |
| II.B | 19 | |
| III.A | 31 | |
| III.B | 30 | |
| IV.A | 20 | |
| IV.B | 20 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | ČST | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ELZ | ELE | ETS | ETM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 3,15 | 3,5 | 1,85 | 1,95 | |||||||||||
| I.B | 3,5 | 2,58 | |||||||||||||
| II.A | 3,33 | 2,1 | 3,2 | ||||||||||||
| II.B | 3,5 | 3,74 | 2,16 | 4,05 | |||||||||||
| III.A | 3,13 | 3,19 | |||||||||||||
| III.B | 2,8 | 2,83 | |||||||||||||
| IV.A | 3,5 | 1,4 | 3,15 | ||||||||||||
| IV.B | 3,35 | 1,25 | 2,85 |
| Trieda | ELM | ELM1 | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ | NAV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,35 | 2,75 | 2,95 | ||||||||||||
| I.B | 3,08 | 3,67 | 3,5 | ||||||||||||
| II.A | 2,9 | 1,7 | 3,3 | 2,4 | |||||||||||
| II.B | 2,84 | 3,47 | 3,84 | ||||||||||||
| III.A | 2,61 | 2,61 | 3,55 | ||||||||||||
| III.B | 2,83 | 2,07 | 3,23 | ||||||||||||
| IV.A | 3,8 | 3,45 | |||||||||||||
| IV.B | 2,9 | 2,9 |
| Trieda | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | PVP | ROO | SIZ | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,9 | 1,65 | 3,05 | ||||||||||||
| I.B | 2,33 | 2,58 | 3,58 | 3,58 | |||||||||||
| II.A | 3 | 1,4 | 2 | 3,1 | |||||||||||
| II.B | 1 | 2,16 | 2,61 | 3,68 | |||||||||||
| III.A | 3,42 | 1,61 | 2,29 | 2,9 | 3,58 | ||||||||||
| III.B | 3,1 | 1,4 | 2,2 | 2,73 | 3,27 | ||||||||||
| IV.A | 3,35 | 2,4 | 3,3 | 3,45 | 3,45 | ||||||||||
| IV.B | 2,55 | 2,3 | 2,5 | 2,95 | 2,95 |
| Trieda | Spr | STN | SUP | ŠPH | TCK | TVP | TEC | TEL | TET | TPS | TSV | TEV | TČOZ | VYT | ZAK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | 3,6 | 1,35 | 2,65 | |||||||||||
| I.B | 1,17 | 3,83 | 3,58 | 2,08 | |||||||||||
| II.A | 1,4 | 2,2 | 1,22 | 2,7 | |||||||||||
| II.B | 1,84 | 3,79 | 1,89 | 3,79 | |||||||||||
| III.A | 1,06 | 3,13 | 1,39 | ||||||||||||
| III.B | 1,23 | 2,87 | 1,04 | ||||||||||||
| IV.A | 1 | 3,15 | 1,15 | ||||||||||||
| IV.B | 1 | 2,65 | 1 |
| Trieda | ZEN | ZAE |
|---|---|---|
| I.A | 2,75 | |
| I.B | 3,83 | |
| II.A | ||
| II.B | 3,58 | |
| III.A | ||
| III.B | ||
| IV.A | ||
| IV.B |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 20 | 3 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.B | 13 | 0 | 2 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| II.A | 10 | 0 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| II.B | 19 | 0 | 0 | 15 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 |
| III.A | 31 | 1 | 0 | 28 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| III.B | 30 | 2 | 3 | 25 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| IV.A | 20 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.B | 20 | 2 | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 20 | 2521 | 126,05 | 2507 | 125,35 | 14 | 0,70 |
| I.B | 13 | 3018 | 251,50 | 3000 | 250,00 | 18 | 1,50 |
| II.A | 10 | 1975 | 197,50 | 1902 | 190,20 | 73 | 7,30 |
| II.B | 19 | 3279 | 172,58 | 2712 | 142,74 | 567 | 29,84 |
| III.A | 31 | 1965 | 63,39 | 1806 | 58,26 | 159 | 5,13 |
| III.B | 30 | 2103 | 70,10 | 1918 | 63,93 | 185 | 6,17 |
| IV.A | 20 | 831 | 41,55 | 819 | 40,95 | 12 | 0,60 |
| IV.B | 20 | 754 | 38,97 | 748 | 38,67 | 6 | 0,30 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | EČ priemer | EČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 34 | (32/2) | 57,28% | 33 | 61,97% | 33 | 6 | 6 | 17 | 4 | 2,58 | 33 | |
| Matematika | 2 | (2/0) | 58,30% | 2 | 2 | 1,00 | 2 | |||||||
| Nemecký jazyk | B1 | 11 | (8/3) | 49,99% | 7 | 52,86% | 7 | 3 | 2 | 2 | 1,86 | 7 | ||
| Praktická časť odbornej zložky | 45 | (40/5) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 45 | (40/5) | 56,68% | 40 | 65,53% | 40 | 12 | 10 | 14 | 4 | 2,25 | 40 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 45 | (40/5) | 2 | 9 | 25 | 4 | 2,78 | 40 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 45 | (40/5) | 3 | 10 | 26 | 1 | 2,63 | 40 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| I.B | 2682 K mechanik počítačových sietí | |
| II.A | 2675 M elektrotechnika | |
| II.B | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| III.B | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| IV.A | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| IV.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2014/2015 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2014/2015, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Basketbalový | 0 | ||
| Futbalový | 0 | ||
| Mikroelektronika | 0 | ||
| Práca s internetom | 0 | ||
| Volejbalový | 0 | ||
| Základy plávania | 0 |
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 11. mája 2016
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage