| Názov školy | Stredná odborná škola elektrotechnická, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| skola@zssstrop.edu.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 169
Počet tried: 8
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 23 | |
| II.A | 12 | |
| III.A | 26 | |
| III.B | 26 | |
| III.C | 26 | |
| IV.A | 25 | |
| IV.B | 14 | |
| IV.C | 15 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | ČST | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ELZ | ELE | ETS | ETM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,96 | 2,78 | 3,09 | 2,26 | |||||||||||
| II.A | 2,75 | 2,42 | 3,08 | 3,17 | |||||||||||
| III.A | 3,72 | 3,32 | |||||||||||||
| III.B | 3,67 | 3,17 | |||||||||||||
| III.C | 3,29 | 3,19 | |||||||||||||
| IV.A | 2,2 | 2,36 | 2,24 | ||||||||||||
| IV.B | 3 | 2,36 | 2,5 | ||||||||||||
| IV.C | 2,8 | 2,6 | 2,87 |
| Trieda | ELM | ELM1 | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ | NAV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,78 | 3,09 | 2,91 | ||||||||||||
| II.A | 2,92 | 3,08 | 2,83 | ||||||||||||
| III.A | 2,95 | 3,42 | 3,37 | ||||||||||||
| III.B | 3,29 | 3,46 | 3,79 | ||||||||||||
| III.C | 3,52 | 3,19 | 3,67 | ||||||||||||
| IV.A | 3 | 2,76 | 3,04 | ||||||||||||
| IV.B | 3 | 3,64 | |||||||||||||
| IV.C | 2,87 | 3,53 |
| Trieda | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | PVP | ROO | SIZ | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,96 | 2,35 | 1,78 | 3,17 | |||||||||||
| II.A | 2,5 | 1,75 | 2,42 | 3,5 | |||||||||||
| III.A | 3,58 | 1,79 | 3,05 | 3,05 | 3,47 | ||||||||||
| III.B | 3,71 | 2,96 | 3 | 3,25 | 3,42 | ||||||||||
| III.C | 3,57 | 2,62 | 2,38 | 3,24 | 3,71 | ||||||||||
| IV.A | 2,88 | 2,84 | 2,36 | 2,6 | |||||||||||
| IV.B | 3,5 | 2,36 | 2,79 | 2,93 | 3,57 | ||||||||||
| IV.C | 3,4 | 2,6 | 2,4 | 2,73 | 2,73 |
| Trieda | Spr | STN | SUP | ŠPH | TCK | TVP | TEC | TEL | TET | TPS | TEV | TČOZ | VYT | ZAK | ZEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,43 | 1,33 | 2,91 | ||||||||||||
| II.A | 1,17 | 1,91 | 2,33 | ||||||||||||
| III.A | 1,16 | 3,37 | 1,72 | ||||||||||||
| III.B | 1,21 | 3,04 | 1,91 | ||||||||||||
| III.C | 1,38 | 3,33 | 1,86 | ||||||||||||
| IV.A | 1,08 | 1,26 | 2,68 | ||||||||||||
| IV.B | 1,43 | 3,07 | 1,93 | ||||||||||||
| IV.C | 1,27 | 2,93 | 1,64 |
| Trieda | ZAE |
|---|---|
| I.A | 3,17 |
| II.A | 2,92 |
| III.A | |
| III.B | |
| III.C | |
| IV.A | |
| IV.B | |
| IV.C |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 23 | 2 | 3 | 18 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 |
| II.A | 12 | 1 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| III.A | 26 | 1 | 1 | 15 | 2 | 7 | 1 | 1 | 0 |
| III.B | 26 | 0 | 0 | 21 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 |
| III.C | 26 | 0 | 1 | 16 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 |
| IV.A | 25 | 5 | 4 | 15 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| IV.B | 14 | 0 | 1 | 12 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| IV.C | 15 | 0 | 1 | 14 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 23 | 3705 | 163,83 | 3327 | 147,28 | 378 | 16,55 |
| II.A | 12 | 1559 | 134,10 | 1516 | 130,48 | 43 | 3,61 |
| III.A | 26 | 1509 | 70,72 | 1376 | 64,16 | 133 | 6,56 |
| III.B | 26 | 2374 | 94,48 | 1727 | 68,21 | 647 | 26,27 |
| III.C | 26 | 2120 | 91,85 | 1893 | 82,01 | 227 | 9,84 |
| IV.A | 25 | 1578 | 63,12 | 1478 | 59,12 | 100 | 4,00 |
| IV.B | 14 | 2894 | 206,71 | 2588 | 184,86 | 306 | 21,86 |
| IV.C | 15 | 1571 | 104,73 | 1410 | 94,00 | 161 | 10,73 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 33 | (30/3) | 65,16% | 32 | 73,91% | 32 | 12 | 7 | 6 | 7 | 2,25 | 32 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 20 | (19/1) | 42,67% | 20 | 59,50% | 20 | 3 | 7 | 4 | 6 | 2,65 | 20 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 53 | (49/4) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 53 | (49/4) | 56,23% | 52 | 68,20% | 52 | 21 | 18 | 13 | 1,85 | 52 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 53 | (49/4) | 6 | 15 | 23 | 8 | 2,63 | 52 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 53 | (49/4) | 16 | 25 | 11 | 1,90 | 52 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 K mechanik elektrotechnik | |
| II.A | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.A | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.C | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| IV.A | 2675 6 Elektrotechnika | |
| IV.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| IV.C | 2697 4 Mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2012/2013 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2012/2013, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Basketbalový | 0 | ||
| Futbalový | 0 | ||
| Mikroelektronika | 0 | ||
| Práca s internetom | 0 | ||
| Volejbalový | 0 | ||
| Základy plávania | 0 |
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 23. júna 2014
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage