| Názov školy | Stredná odborná škola, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| skola@zssstrop.edu.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 167
Počet tried: 8
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 11 | |
| II.A | 27 | |
| III.A | 30 | |
| III.B | 14 | |
| III.C | 23 | |
| IV.A | 1 | |
| IV.B | 1 | |
| IV.C | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | ČST | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ELZ | ELE | ETS | ETM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,91 | 2,36 | 2,27 | 2,73 | |||||||||||
| II.A | 2,96 | 2,15 | 2,96 | 3 | |||||||||||
| III.A | 2,59 | 2,9 | 2,9 | 2,72 | |||||||||||
| III.B | 3,43 | 3,21 | |||||||||||||
| III.C | 3,7 | 3,52 | |||||||||||||
| IV.A | 2,48 | 1,96 | 2,72 | ||||||||||||
| IV.B | 2,94 | 2,81 | 3,06 | ||||||||||||
| IV.C | 2,79 | 2,21 | 2,79 |
| Trieda | ELM | ELM1 | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ | NAV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 3,09 | 2 | 2,82 | ||||||||||||
| II.A | 2,93 | 2,89 | 3,04 | ||||||||||||
| III.A | 3 | 2,83 | 3,21 | ||||||||||||
| III.B | 3,36 | 3,14 | 3,57 | ||||||||||||
| III.C | 3,78 | 3,87 | 3,96 | ||||||||||||
| IV.A | 2,68 | 2,28 | 3,04 | ||||||||||||
| IV.B | 2,44 | 3,69 | |||||||||||||
| IV.C | 2,71 | 3,5 |
| Trieda | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | PVP | ROO | SIZ | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,55 | 2,18 | 2,09 | 3,27 | |||||||||||
| II.A | 2,78 | 2,44 | 2,37 | 3,3 | |||||||||||
| III.A | 2,48 | 2,45 | 2,93 | 2,52 | 2,66 | 2,93 | |||||||||
| III.B | 3,21 | 2,79 | 2,79 | 3,29 | 3,21 | ||||||||||
| III.C | 3,87 | 3,35 | 3,22 | 3,22 | 3,57 | ||||||||||
| IV.A | 2,72 | 2,52 | 2,48 | 2,88 | |||||||||||
| IV.B | 3,31 | 2,19 | 3,38 | 3 | 2,94 | ||||||||||
| IV.C | 3,29 | 2,29 | 3,36 | 2,86 | 2,79 |
| Trieda | Spr | STN | SUP | ŠPH | TCK | TVP | TEC | TEL | TET | TPS | TEV | TČOZ | VYT | ZAK | ZEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1 | 1,27 | 1,82 | ||||||||||||
| II.A | 1,33 | 1,69 | 2,67 | ||||||||||||
| III.A | 1,1 | 1,59 | 3,28 | ||||||||||||
| III.B | 1,5 | 2,57 | 1,79 | ||||||||||||
| III.C | 1,09 | 3,09 | 2,64 | ||||||||||||
| IV.A | 1,12 | 1,52 | 2,56 | ||||||||||||
| IV.B | 1 | 3,38 | 2,06 | ||||||||||||
| IV.C | 1 | 3,29 | 1,69 |
| Trieda | ZAE |
|---|---|
| I.A | 2,73 |
| II.A | 2,89 |
| III.A | |
| III.B | |
| III.C | |
| IV.A | |
| IV.B | |
| IV.C |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 11 | 1 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.A | 27 | 1 | 3 | 23 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| III.A | 30 | 6 | 5 | 14 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| III.B | 14 | 0 | 1 | 12 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| III.C | 23 | 0 | 1 | 14 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| IV.A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| IV.B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| IV.C | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 11 | 861 | 80,91 | 858 | 80,64 | 3 | 0,27 |
| II.A | 27 | 3777 | 139,89 | 3380 | 125,19 | 397 | 14,70 |
| III.A | 30 | 1774 | 60,22 | 1703 | 57,77 | 71 | 2,45 |
| III.B | 14 | 2464 | 176,00 | 2355 | 168,21 | 109 | 7,79 |
| III.C | 23 | 1737 | 75,52 | 1688 | 73,39 | 49 | 2,13 |
| IV.A | 1 | 364 | 364,00 | 149 | 149,00 | 215 | 215,00 |
| IV.B | 1 | 343 | 343,00 | 342 | 342,00 | 1 | 1,00 |
| IV.C | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 29 | (27/2) | 58,21% | 29 | 64,66% | 29 | 8 | 9 | 5 | 7 | 2,38 | 29 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 27 | (26/1) | 53,27% | 26 | 50,38% | 26 | 6 | 6 | 10 | 4 | 2,46 | 26 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 56 | (53/3) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 56 | (53/3) | 45,92% | 55 | 66,75% | 55 | 14 | 15 | 22 | 4 | 2,29 | 55 | ||
| Teoretická časť odbornej zložky | 56 | (53/3) | 10 | 11 | 25 | 9 | 2,60 | 55 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 56 | (53/3) | 11 | 19 | 18 | 7 | 2,38 | 55 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| II.A | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.A | 2675 6 Elektrotechnika | |
| III.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.C | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| IV.A | 2675 6 Elektrotechnika | |
| IV.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| IV.C | 2697 4 Mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2011/2012 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2011/2012, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Basketbalový | 0 | ||
| Futbalový | 0 | ||
| Mikroelektronika | 0 | ||
| Práca s internetom | 0 | ||
| Volejbalový | 0 | ||
| Základy plávania | 0 |
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 23. mája 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage