| Názov školy | Stredná odborná škola elektrotechnická, Hviezdoslavova 44, Stropkov | |
| Adresa školy | Hviezdoslavova 44, 091 12 Stropkov | |
| Telefón | +421547422474 | +421547181285 |
| skola@zssstrop.edu.sk | ||
| WWW stránka | sosesp.edupage.org | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Ing. Peter Kuľbaga | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 210
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.A | 15 | |
| I.B | 15 | |
| II.A | 15 | |
| II.B | 26 | |
| III.A | 29 | |
| III.B | 22 | |
| III.C | 23 | |
| IV.A | 26 | |
| IV.B | 31 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | APE | API | AUT | CFY | ČST | DEJ | EKO | EKO | EKO | ELM | ELZ | ELE | ETS | ETM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 3,07 | 2,87 | 2,2 | 2,8 | |||||||||||
| I.B | 2,79 | 3,13 | 2,13 | 2,93 | |||||||||||
| II.A | 1,47 | 1,47 | 2,07 | ||||||||||||
| II.B | 3,36 | 2,96 | 2,44 | 3,4 | |||||||||||
| III.A | 2,83 | 3 | 3,21 | 2,72 | |||||||||||
| III.B | 3,55 | 3,59 | |||||||||||||
| III.C | 3,7 | 3,57 | |||||||||||||
| IV.A | 2,62 | 2,04 | 1,81 | 2,65 | |||||||||||
| IV.B | 3 | 1,97 |
| Trieda | ELM | ELM | ELK | ELG | ETV | FYZ | FYS | GRS | GRS | CHE | ITE | INF | MAT | MEZ | NAV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 3,13 | 2,93 | 2,93 | ||||||||||||
| I.B | 3 | 2,87 | 3,2 | ||||||||||||
| II.A | 2,13 | 2,33 | 1,93 | 2,27 | |||||||||||
| II.B | 3,4 | 2,64 | 3,4 | ||||||||||||
| III.A | 3,17 | 3,07 | 3,31 | ||||||||||||
| III.B | 3,95 | 3,45 | 3,91 | ||||||||||||
| III.C | 3,78 | 3,7 | 4,13 | ||||||||||||
| IV.A | 3,04 | 2,35 | 2,88 | ||||||||||||
| IV.B | 3,1 | 2,55 | 3,42 | 3,29 |
| Trieda | NoS | NEJ | OBN | OSE | OVY | OVT | POG | PCI | POS | PČOZ | PRA | PVP | ROO | SIZ | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 2,8 | 1,8 | 2 | 3,2 | |||||||||||
| I.B | 3,07 | 1,87 | 2,13 | 2,93 | |||||||||||
| II.A | 2,27 | 1,2 | 1,27 | 2,4 | |||||||||||
| II.B | 3,64 | 1,8 | 2,44 | 3,65 | |||||||||||
| III.A | 3,07 | 1,97 | 2,62 | 2,38 | 2,62 | 3,07 | |||||||||
| III.B | 3,64 | 2,82 | 2,64 | 3,23 | |||||||||||
| III.C | 3,87 | 3 | 3,13 | 3,43 | |||||||||||
| IV.A | 3 | 1,65 | 2,38 | 2,88 | |||||||||||
| IV.B | 2,4 | 2,55 | 2,42 | 3,03 |
| Trieda | Spr | STN | SUP | ŠPH | TCK | TVP | TEC | TEL | TET | TPS | TEV | TČOZ | VYT | ZAK | ZEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 1,13 | 1,4 | 2,53 | ||||||||||||
| I.B | 1,27 | 1,64 | 2,53 | ||||||||||||
| II.A | 1 | 1,93 | 1,07 | 1,93 | |||||||||||
| II.B | 1,77 | 1,79 | 2,56 | ||||||||||||
| III.A | 1,24 | 1,69 | 2,66 | ||||||||||||
| III.B | 1 | 2,91 | 3,68 | 2,27 | |||||||||||
| III.C | 1,04 | 3,3 | 3,87 | 2,52 | |||||||||||
| IV.A | 1,15 | 3,12 | 1,16 | 2,23 | |||||||||||
| IV.B | 1,42 | 2,65 | 1,1 |
| Trieda | ZAE |
|---|---|
| I.A | 2,8 |
| I.B | 3,07 |
| II.A | |
| II.B | 3,28 |
| III.A | |
| III.B | |
| III.C | |
| IV.A | |
| IV.B |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 15 | 1 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| I.B | 15 | 2 | 2 | 14 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| II.A | 15 | 4 | 7 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.B | 26 | 0 | 1 | 24 | 2 | 0 | 4 | 8 | 0 |
| III.A | 29 | 4 | 3 | 26 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| III.B | 22 | 1 | 1 | 16 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.C | 23 | 0 | 3 | 15 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| IV.A | 26 | 2 | 6 | 26 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| IV.B | 31 | 1 | 3 | 31 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.A | 15 | 2570 | 171,33 | 2509 | 167,27 | 61 | 4,07 |
| I.B | 15 | 1519 | 101,27 | 1382 | 92,13 | 137 | 9,13 |
| II.A | 15 | 1082 | 72,13 | 1080 | 72,00 | 2 | 0,13 |
| II.B | 26 | 4891 | 188,12 | 3671 | 141,19 | 1220 | 46,92 |
| III.A | 29 | 4378 | 150,97 | 4088 | 140,97 | 290 | 10,00 |
| III.B | 22 | 2022 | 91,91 | 1988 | 90,36 | 34 | 1,55 |
| III.C | 23 | 1576 | 68,52 | 1564 | 68,00 | 12 | 0,52 |
| IV.A | 26 | 1924 | 74,00 | 1819 | 69,96 | 105 | 4,04 |
| IV.B | 31 | 3931 | 126,81 | 3566 | 115,03 | 365 | 11,77 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | PFEČ priemer | PFEČ počet | PFIČ priemer | PFIČ počet | 1 Ústna | 2 Ústna | 3 Ústna | 4 Ústna | 5 Ústna | Ústna priemer | Ústna počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | B1 | 39 | (38/1) | 64,69% | 39 | 54,87% | 39 | 10 | 6 | 18 | 5 | 2,46 | 39 | |
| Nemecký jazyk | B1 | 18 | (17/1) | 55,93% | 18 | 63,89% | 18 | 8 | 2 | 6 | 2 | 2,11 | 18 | |
| Praktická časť odbornej zložky | 57 | (55/2) | ||||||||||||
| Slovenský jazyk a literatúra | 57 | (55/2) | 66,51% | 57 | 60,59% | 57 | 12 | 27 | 18 | 2,11 | 57 | |||
| Teoretická časť odbornej zložky | 57 | (55/2) | 6 | 18 | 30 | 3 | 2,53 | 57 |
| Predmet | Úroveň | Počet | (M/Ž) | 1 Praktická | 2 Praktická | 3 Praktická | 4 Praktická | 5 Praktická | Praktická priemer | Praktická počet |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Praktická časť odbornej zložky | 57 | (55/2) | 11 | 20 | 25 | 1 | 2,28 | 57 |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.A | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| I.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| II.A | 2675 6 Elektrotechnika | |
| II.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.A | 2675 6 Elektrotechnika | |
| III.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| III.C | 2697 4 Mechanik elektrotechnik | |
| IV.A | 2675 6 Elektrotechnika | |
| IV.B | 2697 4 Mechanik elektrotechnik |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2010/2011 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2010/2011, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Basketbalový | 0 | ||
| Futbalový | 0 | ||
| Mikroelektronika | 0 | ||
| Práca s internetom | 0 | ||
| Volejbalový | 0 | ||
| Základy plávania | 0 |
Vypracoval: Ing. Peter Kuľbaga
V Stropkove, 21. mája 2012
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage